MENÜ
GİRİŞ YAP

Dijital Harita Müşterileriniz, size ait konum ya da adresi tespit etme konusunda sıkıntı yaşıyorsa eğer dijital harita hizmeti ile birlikte bu sorunu kısa süre içerisinde ortadan kaldırabilir ve onlara büyük bir kolaylık sağlayabilirsiniz. Birçok firma rehberinde ne yazık ki yanlış noktada işaretlenmiş çok sayıda firmaya rastlıyorsunuz ve bu da müşterileri yanıltabiliyor. Doğru adres paylaşımının yanı sıra harita görseli üzerinde yapılan işaretlemeler çok daha fazla fayda sağlıyor ve aslında amacımız da tam olarak budur. Navigasyon cihazlarını en doğru şekilde yönlendirmeye ve müşterilerinize adreslerinizi sağlıklı bir şekilde iletmeye özen gösteriyoruz. Dijital harita desteği ile birlikte bunu başarmış durumdayız ve müşterilerimizden aldığımız yorumlar da bizleri mutlu etmeye devam ediyor. Dijital Haritanın Avantajları Dijital harita gerçeğinden daha detaylı bir şekilde bahsetmek istiyoruz ve sizlere sunduğumuz bu hizmetin avantajlarını da yine bu yazımızda bulabileceksiniz. Google’nin yaptığı araştırmalara göre insanlar internet üzerindeki aramalarını genellikle akıllı telefon aracılığı ile yani mobil aracılığı ile yapıyor. Firmaları ziyaret eden müşterilerin büyük bir kısmı da yine aramalarını bu şekilde yapan kişilerden oluşuyor. Bu gerçeği bildiğimiz için çalışmalarımızı da bu doğrultuda yapıyoruz. Mobil üzerinden gerçekleştirilen aramalarda insanların sizlere daha kolay bir şekilde ulaşması için dijital harita ayrıcalığını sunduk ve bu ayrıcalık sayesinde adres tarifi ve erişim konusunda herhangi bir sorun yaşanmıyor.

Dijital Harita Neleri İçeriyor?

  • Firmanızın adres bilgisini en sağlıklı şekilde tespit ettikten sonra enlem ve boylam bilgisi ile birlikte dijital haritada yer veriyoruz ve bu da müşterilerinizin size ulaşmasını daha kolay hale getiriyor.
  • Yol tarifinin yanı sıra fotoğraf ve video desteği ile birlikte müşterilerinize gerçek bir adres tarifi ayrıcalığı sunuyoruz.
  • Dijital harita desteği ile birlikte aramalarda üst sıralarda yer alırsınız ve insanların sizi bulması da daha kolay bir hal alacaktır.
  • Harita ile birlikte firmalarınıza ait logo ve sosyal medya hesaplarınız da yine bu sayfada yerini almış olacaktır.
Çok daha kurumsal bir görüntü ve gerçek bir kimlik için sizler de bu ayrıcalıktan en iyi şekilde faydalanabilir ve online dünyada kendinizi gösterebilirsiniz.

Dijital Haritalara Nasıl Kayıt Olunacak?

  • Dijital harita kaydı için personel kadromuzdan arkadaşlarımız sizlere ulaşıyor ve gerekli bilgilendirmeyi de tüm ayrıntıları ile birlikte sizinle paylaşıyor. Dijital pazarlama danışmanlığı ile birlikte kayıt sonrası sizleri ne gibi avantajların beklediği de yine detaylı bir şekilde aktarılacaktır.
  • Çalışma arkadaşlarımız kayıt oluşturabilmek adına birtakım bilgilere ihtiyaç duyacaktır. Firma bilgilerinin yanı sıra şahıs bilgileri de bu süreçte ihtiyacımız olan bilgilerden bazılarıdır. Gerekli paylaşım yapıldıktan sonra süreç başlatılıyor ve harekete geçiliyor.
  • Yerel arama birimindeki uzman arkadaşlarımız enlem ve boylam tespiti ile birlikte adres bilgilerinizi de sağlıklı bir şekilde kayıt altına alıyorlar.
  • Firmanızın harita üzerindeki incelemesi yapılır ve gerekli değerlendirmeler neticesinde kayıt linklerinin sizinle paylaşılması da çok uzun sürmeyecektir.
  • Süreç tamamlandıktan sonra sizlere gerekli bilgilendirme yapılıyor ve üyeliğiniz boyunca tüm aramalarda görüntülenme fırsatı buluyorsunuz.
Dijital harita desteği ile birlikte online dünyada çok daha özel bir kimliğe sahip olacaksınız ve müşterileriniz ile olan iletişiminiz de kesinlikle çok daha kusursuz bir hal alacaktır. Online dünyada belirlenecek olan kimliğiniz sayesinde daha geniş kitlelere ulaşabiliyor ve bununla birlikte müşteri portföyünüzü de büyüme şansı buluyorsunuz. Sizler de bu fırsatı değerlendirebilir ve hemen şimdi yerinizi alabilirsiniz.

ARADIĞINIZ YERİ BULAMADINIZ MI?
Firma Rehberi’nde bulunamayan adreslere yer yok. Bulamadığınız işletmeyi en hızlı şekilde ve ÜCRETSİZ olarak hemen ekleyerek, ihtiyacınız oldğunda bilgileri kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.
Son Eklenen Yazılar