MENÜ
GİRİŞ YAP

TÜRKİYE'nin Firma Rehberi

LocalPages.com.tr, firma rehberi bazında ülkemizin önde gelen isimlerinden bir tanesi olmaya devam ediyor. Kurumsal kimliğimizi siz değerli dostlarımız ile paylaşıyor ve online dünyada sesinizi duyurmanıza daha güçlü bir şekilde yardımcı oluyoruz. Yerel aramalarda ön planda olmanız ve dijital haritalar ile birlikte konum bilgisi paylaşımının daha profesyonel bir şekilde yapılması adına buradayız. Uzun süredir bu sektörde hizmet veren ve rakiplerinin önünde yer alan bir oluşuma imza attık ve durum bizleri olduğu kadar sizleri de memnun ediyor. Mobil uyumlu çalışmalar sayesinde sesinizi her alanda duyurmayı başarabiliyorsunuz ve sunduğumuz ekstralar sayesinde daha geniş kitlelere ulaşmak da sizler için daha kolay bir hal alıyor.

En büyük online firma rehberi

En büyük online firma rehberi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda çalışmalarımıza en iyi şekilde yön vermeye çalışıyoruz. Sahip olduğumuz veri tabanı üzerinden binlerce kategori ve sektör yayını yapılıyor. Online dünyadaki aramalar neticesinde sayfamıza ulaşan insanlar, en doğru firmaya da yine bu sayfa üzerinden daha kolay bir şekilde erişim sağlamayı başarıyor.

Local Pages Firma Rehberi

Local Pages firma rehberi, tüm arama motorlarında yerini almış ve endekslenmiş durumda. İnsanlar hangi arama motoru üzerinden arama yaparsa yapsın, bu sayfada yer alan firmaya daha hızlı bir şekilde erişim sağlayacaktır. Müşteri portföyünüz arttırmak ve online dünyadaki varlığınızı çok daha geniş kitlelere kabul ettirmek adına buradayız. Sunduğumuz hizmetler sayesinde sizler de profesyonel bir tavır sergileyecek ve daha fazla insan tarafından görüntüleneceksiniz.

Local Pages ile konumlarınız artık sizin yönetiminizde!

İş yeri verilerinizi güçlü bir sistemde muhafaza ediyor ve arama yapan insanlar ile en kısa süre içerisinde buluşturuyoruz.

  • Apple Haritalar
  • Google Haritalar
  • Yandex Haritalar
  • Facebook, Twitter, İnstagram ve diğer sosyal mecralar
  • Süper Sayfam

Arama yapmak adına online dünyayı tercih eden insanlar ilk olarak size ulaşacak ve sizlerden hizmet almayı tercih edeceklerdir. Online dünyanın günücü bir adım öne taşıyor ve firma rehberi olarak taleplerinize yanıt vermeye özen gösteriyoruz. Hangi sektörde olursanız olun sizler de yerinizi alarak müşterileriniz ile çok daha güçlü bir bağ kurabilirsiniz.

ARADIĞINIZ YERİ BULAMADINIZ MI?
Firma Rehberi’nde bulunamayan adreslere yer yok. Bulamadığınız işletmeyi en hızlı şekilde ve ÜCRETSİZ olarak hemen ekleyerek, ihtiyacınız oldğunda bilgileri kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.
Son Eklenen Yazılar