MENÜ
GİRİŞ YAP

Premium Üyelik

Çok özel fırsatlar sizleri bekliyor ve Premium üyelik ile birlikte online dünyada sesinizi daha güçlü bir şekilde duyurma ayrıcalığı elde ediyorsunuz. Her ay sayısız kullanıcı sitemizi ziyaret ederek firmalara ulaşıyor ve hizmet aldıkları marka ile direkt olarak iletişime geçebiliyoruz. Gerçek bir firma rehberi hizmeti sunuyor ve Premium üyelerimizi de unutmuyoruz. Sesinizi daha gür bir şekilde duyurmak adına sizler de üyeliklerinizi büyütebilir ve adımlarınızı atabilirsiniz. Sunulan ayrıcalıklardan az sonra bahsedeceğiz ve sizler için sıra dışı bir tasarıma da imza atmaya hazırız.

Zengin İçerik Desteği

Diğer müşterilerimizin faydalanamadığı bir hizmetten bahsetmek istiyoruz. Premium üyelik özel hizmetlerinden bir tanesi de zengin içerik desteğidir. Firmanıza ait bilgilerin yanı sıra sizleri daha ilgi çekici hale getirecek ve bir adım öne taşıyacak olan içerikler ile birlikte bunu daha kolay hale getiriyoruz. Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacağınız düşündüğümüz logolarınız, sosyal medya hesaplarınız ve firmaya ait diğer tüm detaylar da tek bir sayfada yerini alacaktır. Müşterileriniz size ait sayfayı ziyaret ettikleri takdirde çok fazla içerik ile karşı karşıya gelecek ve var olan soru işaretlerinden de bu sayede kurtulmuş olacaklardır. Üyelik avantajlarından bir diğeri ise adres tarifindeki profesyonellik detayıdır. İnsanlar elleri ile koymuş gibi size ulaşacak ve bu konuda da en küçük sorun dahi yaşamayacaklardır.

Premium Üyelik Ne Kazandırıyor?

Hangi sektörde olursanız olun ilgili kategoride insanlara öncelikli olarak sunulacaksınız. Firmanız, rakiplerinizden bir adım önde olacak ve daha da önemlisi doğrulanmış ve onaylanmış firma olarak karşılarına çıkacaktır. Müşterilerinizden aldığınız tüm olumlu yorumlar ve puanlama değerlendirmesi olan yıldız simgesi de yine sayfanızda yerini alacaktır. Bu sayede sizi yeni ziyaret edecek olan ya da etmiş olan müşterileriniz de firma hakkındaki yorumları takip edebilecektir. Profesyonel bir görüntü sergilemek ve kurumsal kimliğinizi daha güçlü bir şekilde yansıtmak istiyorsanız eğer sizler de hemen şimdi harekete geçebilir ve üyeliklerinizi premium’a taşıyabilirsiniz.

Premium’da Neler Var?

  • Firmanıza ait adres bilgisi sıradan bir şekilde değil, daha profesyonel bir biçimde harita üzerinden resmediliyor ve müşterilerinize sunuluyor. Bu dikkat çekici görüntü ile birlikte erişim sağlama konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağının sözünü verebiliyoruz.
  • Yol tarifi de yine en doğru şekilde yapılıyor ve fotoğrafların yanı sıra video desteği de sunuluyor. Bu sayede size ulaşmak isteyen müşterileriniz de zaman kaybı yaşamamış olacaktır.
  • Premium üyelik sayesinde sayfanızı ziyaret eden müşteriler, açık ya da kapalı olduğunuz bilgisini de alabiliyor.
  • Soysal medya hesaplarınızın tamamı sayfanızda yer alıyor ve size bu mecralar aracılığı ile ulaşmak isteyen müşterileriniz de fayda sağlamış oluyor.
  • İletişim formuna da yer veriyoruz ve bu form sayesinde müşterileriniz sizlere direkt olarak ulaşabiliyor. Soru ve görüşlerin yanı sıra şikayetlerini de yine bu form aracılığı ile aktarabiliyorlar.
  • Yorumlar ve puanlama sistemi sayesinde Google aramalarında da daha popüler hale geleceksiniz. Müşterilerinizin yorumları sayesinde yeni müşterileriniz ya da ziyaretçileriniz de fikir edinme şansı bulacaktır.
  • Rakiplerinizin önüne geçmeniz adına da sizlere yardımcı oluyoruz ve sahip olduğunuz logo ile birlikte öncelikli olarak yer veriyoruz. Yapılan aramalarda ilk olarak siz çıkıyorsunuz ve bu da ziyaretçi sayınızı doğru orantılı olarak arttırıyor.
Premium üyelik için çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçebilir ve varsa sorularınızı iletebilirsiniz. Arkadaşlarımız bu konuda sizlere yardımcı olacak ve üyelik sürecini de başlatacaktır.    

ARADIĞINIZ YERİ BULAMADINIZ MI?
Firma Rehberi’nde bulunamayan adreslere yer yok. Bulamadığınız işletmeyi en hızlı şekilde ve ÜCRETSİZ olarak hemen ekleyerek, ihtiyacınız oldğunda bilgileri kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.
Son Eklenen Yazılar