MENÜ
GİRİŞ YAP

Size Özel Web Sitesi

Bilgi elde etmek, araştırma yapmak ve soru işaretlerine yanıt almak için yeni dönem teknolojisini tercih eden milyonlarca insan var. Yediden yetmişe birçok kişi internet teknolojisini kullanıyor ve bu konuda ne kadar haklı olduklarını da görebiliyoruz. İnternet ortamında çok fazla bilgi ve kaynak var ve bu da insanları bu dünyada daha aktif hale getiriyor diyebiliriz. Artık yalnızca şahıslar değil, firmalar da dijital dünyanın avantajlarını fark etmiş durumda ve kendilerine ait web siteleri ile birlikte müşterilerinin karşısına çıkmayı tercih ediyorlar. Bu sayede kısa süre içerisinde daha geniş kitlelere ulaşabiliyor ve hizmet sunabiliyorlar. Pazarlamanın en önemli detaylarından bir tanesi de reklam çalışmaları ve marka bilinirliğidir. Bunu yerine getirmek ve daha popüler kılmak adına sizler de web sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Size özel web sitesi oluşumu ile birlikte gerçek bir vitrin imkanı sunuyoruz ve bu vitrin de online dünyadaki kimliğiniz haline dönüşüyor.

Mobil Uyumlu Web Site

Bilgisayar kullanıcılarının sayısı her geçen gün artıyor ancak unutmamak gerekiyor ki akıllı telefon kullanıcıları da önemli bir sayıya sahip… İnternet gezintilerini mobil aracılığı ile gerçekleştiren milyonlarca insan var ve müşterilerinizin büyük bir kısmı da sizse ait olan siteye erişim sağlamak adına akıllı telefonlarını tercih edecektir. Size özel web sitesi elbette mobil uyumlu ve bu sayede mobil erişim de mümkün hale getiriliyor. Bilgisayarları aracılığı ile sizlere ulaşanların yanı sıra mobili tercih eden kullanıcıları da düşündük ve bu sayede daha geniş kitlelere ulaşmanız da emin olun çok daha kolay olacaktır. Beklentilerinize er anlamda yanıt verecek olan özel bir yapılanma ile karşınıza çıkıyor ve hem sizleri hem de müşterilerinizi tatmin etmeye özen gösteriyoruz.

Mobil uyumlu web site sayesinde erişim sağlayacak olan kişi sayısı da artacaktır ve bu da müşteri portföyünüzün kısa süre içerisinde büyümesine ve genişlemesine yardımcı oluyor. Sizler de yerinizi alabilir ve online dünyada sesinizi çok daha güçlü ve çok daha profesyonel bir şekilde duyurabilirsiniz.

Web sitenizde Neler Olacak?

  • Mobil aramalarda bir adım önde yer almanız adına gerekli çalışmaları yapıyoruz ve akıllı telefon kullanıcılarını direkt olarak sizlere yönlendiriyoruz. Aramalarda önde olmanız kesinlikle lehinize ve müşteri portföyünüzü arttıracak en önemli detaylardan bir tanesi olduğunu da belirtmek gerekiyor.
  • Tasarım konusunda harikalar yaratıyor ve güçlü görseller ile birlikte taleplerinize yanıt vermeye özen gösteriyoruz.
  • Sosyal medya hesaplarınıza daha kolay erişim sağlanabilmesi için ilgili bağlantıların eklenmesi de önem arz ediyor ve bu konuda da gerekli çalışmaları kusursuz bir şekilde yapıyoruz.
  • Profesyonel tasarım desteği ile birlikte kurumsal kimliğinizi çok daha özel ve kusursuz bir şekilde yansıtma fırsatı buluyorsunuz.
Sitenin Hazırlanma Süreci Hakkında

Size özel web sitesi elbette tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız tarafından hazırlanıyor ev süreç boyunca sizlere de gerekli bilgilendirmeler yapılıyor.

  • Çalışma arkadaşlarımız iletişimi sağladıktan sonra gerekli bilgileri alıyorlar.
  • Gerekli veriler alındıktan sonra 1 hafta gibi bir süreye ihtiyacımız oluyor.
  • Görsel ve metin düzenlemelerinin yanı sıra gerekli güncellemeler de yine çalışma arkadaşlarımız tarafından yapılacaktır.
  • Son aşamada ise sitenin hazır hali sizinle paylaşılıyor ve onay alındığı takdirde yayına sunuluyor.
Kusursuz bir web sitesi ve gerçek bir vitrin ile birlikte sizler de online dünyadaki yerinizi alabilir ve müşterilerinize daha profesyonel bir biçimde hitap etme şansı elde edebilirsiniz.

ARADIĞINIZ YERİ BULAMADINIZ MI?
Firma Rehberi’nde bulunamayan adreslere yer yok. Bulamadığınız işletmeyi en hızlı şekilde ve ÜCRETSİZ olarak hemen ekleyerek, ihtiyacınız oldğunda bilgileri kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.
Son Eklenen Yazılar